Do I detect a flicker of fear? Ah, yes...

Raise Your Glass (P!nk, SF, HP/BW)

5. prosince 2010 v 18:40 | Pooky |  Jednorázovky HP
AN: Toto je songfic. Osobně je nesnáším a nečtu. Taky se divíte, proč vám toto dělám?:)
UPOZORNĚNÍ: Slash. Nevhodné pro děti.

p!nk glass
.
Right right, turn off the lights,
we're gonna lose our minds tonight,
what's the dealio?
I love when it's all too much,
5am turn the radio up
where's the rock and roll?
.
Sklo hlasitě zazvonilo o sklo. Světla prozářila šero tu jasnou růží, hned zas neónovou zelení. Hudba, zprvu téměř decentní a v pozadí, nabrala grády. Zvuky se rychle slily v jednotný halas a děvčata pomalu odkládala zábrany i oděvy, když se zavlnila v divokých rytmech linoucích se z reproduktorů. Tmavovlasý chlapec, který se ležérně opíral ramenem o stěnu u dveří a v prstech levé ruky volně svíral hrdlo ležáku, se pomalu usmál. Co začalo kolem páté odpolední jako nudná narozeninová párty plná nafoukaných a povýšených výrostků se konečné pohnulo tím správným směrem. Jeho doposud zatraceně mizerný den se jal rychle vyjasňovat.
.
Party Crasher,
Penny Snatcher,
Call me up if you want gangsta
Don't be fancy, just get dancey
Why so serious?
.
Nikdo ani nemrkl, když se zapojil do tance. Jeho bratranec byl rozvalený na gauči odsunutém do rohu místnosti, v puse cigáro, v dlani láhev vodky, na klíně prsatou dívku, a o jeho činy se ani za mák nestaral. Málo z chlapců tančilo a tak byl jeho příchod nadšeně vítán. A když se ukázalo, že umí, byl okamžitě obklopen vlnícími se vilnými těly. Drobné ruce se ho dotýkaly na ramenou, pažích, bocích. Omotávaly se kolem jeho krku. On si to užíval. Točil je dokola a zakláněl až k zemi. Tančil tělo na tělo a smál se s nimi. Nechal se stáhnout k polibku někým, kdo mohl být Piersovou mladší sestrou - a pokud to byla ona, pak vyrostla do krásy - aniž se ohlédl kolem.
"Hej!" ozvalo se z chumlu těl povalujících se před krbem, zahalených v modravém kouři. "Nesahej na ni, kreténe!"
Pozvedl obočí a přitáhl ji blíž k sobě. Jen tak.
Piers se pokusil vstát, ale byl úplně mimo. "Jassie!"
Poslala mu prostředníček a znovu ho políbila. Důkladně a vyzývavě. Nechal ji.
"Dí!" zařval Piers směrem k oslavenci, když se konečně postavil na nohy.
Na chvíli nedokázal vnímat, co se kolem děje. Pak mu těžká dlaň přistála na rameni a otočila ho kolem své osy. Dvě malá tmavá očka s rozšířenými zorničkami se na něj upřela z buclaté tváře.
"Co děláš?" zamrmlal Dud. Jestli na něho či na dívku obtočenou těsně kolem jeho pasu bylo otázkou.
Usmál se a potřásl rozcuchanou hlavou. Vytrhl někomu z dlaní dva panáky whisky a podávaje jeden bratranci pozvedl druhý vzhůru.
"Na zdraví, Velikej Dí!" zvolal z plna hrdla. Jako ozvěnou byl jeho přípitek okamžitě hlasitě opakován ze všech koutů pokoje a sklenice i lahve vylétly nad hlavy. "Ať tě nedostanou!" dodal s úšklebkem a zhluboka se napil.
.
So raise your glass if you are wrong,
in all the right ways,
all my underdogs,
we will never be never be anything but loud
and nitty gritty dirty little freaks
won't you come on and come on and raise your glass,
just come on and come on and raise your glass
party
Bušení na dveře nebylo přes řev slyšet. Protivný zvonek ano, ale nikdo si ho stejně nevšímal. Nezvaní hosté se však nedali odbít. Když zazvonili posedmé, někdo jim otevřel. Mezi dvě desítky opilých a zhulených teenagerů se připletla kočička se zářivě růžovým přelivem, milou tvářičkou a velmi těsným tričkem, velikej černej drsňák s holou hlavou a zlatou náušnicí v uchu a hned za nimi do šera zakouřeného obýváku vstoupilo to nejfajnovější, co tenhle večer měl tu čest vidět. A že už viděl dost - Jazz mu ukázala víc, než snad i byl chtěl. Že jsou nově příchozí dospělí, nikomu nevadilo. Nebyli to ničí rodičové.
.
Slam slam, oh hot damn
what part of party don't you understand,
wish you'd just freak out (freak out already)
can't stop, coming in hot,
I should be locked up right on the spot
it's so on right now (so fuckin on right now)
.
"Harry!" Snažili se upoutat jeho pozornost.
"Billy!" zakřenil se na vysokého zrzka. William byl jako vždycky zatraceně sexy. Jeho těsné džíny, rozhalená košile a dlouhý kožený kabát byly nezbytností, stejně tak náušnice z kančího klu. Ani rudé lokny stažené do ohonu a spadající mu až pod lopatky nedošly úhony z rukou paní Weasleyové, za což byl velmi vděčný. Jazz ho také ihned sjela velmi oceňujícím pohledem od hlavy až k patě. Odstrčil ji ne právě jemně ramenem stranou a přistoupil k Billovi.
"Zatancuj si se mnou," chytil jeho dlaň do svých.
"Harry!"
Ou. Jeho si nevšiml. Za Billym dovnitř vstoupila další postava. Nikdo jiný než Remus Lupin. Nějak se sem ve svém tvídovém saku se záplatami na loktech nehodil.
"Remy!" zamával na něj zvesela, ale blíž k němu nešel. Remus si už vysloužil několik nepěkných pohledů od většiny příčetných přítomných. Vypadal příliš jako pan učitel.
Vrátil svůj pohled k modrým očím Williama Weasleyho. Lehce zatáhl za jejich spojené dlaně a rozvlnil se v rytmu právě hrajícího songu. Bill přistoupil těsně k němu a s úsměvem ho následoval.
Po chvíli uslyšel Tonks, jak překřikuje hudbu: "Pojď, Remusi, nech je být."
"Ale…"
"Harry je fajn, Bill na něj dohlídne. Pojď." Vytáhla ho za sebou ven na ulici. Kingsley je brzy následoval.
"Harry," začal Bill s vážným výrazem.
Omatal paže kolem jeho krku a přitiskl se velice blízko.
Nechtěl nic slyšet. Nechtěl nic řešit. Chtěl si užívat. Chtěl žít. A chtěl…
.
Party Crasher,
Penny Snatcher,
Call me up if you want gangsta
Don't be fancy, just get dancey
Why so serious?
.
Tančili tělo na tělo. Bill se nebránil a nijak zvlášť nedržel na uzdě. Rychlou hudbu střídala pomalá, tam a zase zpátky. Tančili a bavili se. Bylo jim horko a měli žízeň, na kuchyňském stole se ale děly věci, které raději nevidět, tak pili z jedné láhve whisky. Jazz se je několikrát pokusila rozdělit, tančit mezi nimi. Snad k ní měl být ohleduplnější, ale bylo mu to jedno. Ona mu byla jedno.
A pak byl Piers zpět. O něco víc opilý i naštvaný. S nadávkami k nim přistoupil. Billy ho odstrčil. Piers se ohnal pěstí. Strefil Harryho do ramene. On ho na oplátku praštil do tváře. Gang byl hned na nohou. Někdo z nich chytil láhev. Máchl s ní po Billově hlavě. Minul. Rozbité sklo a dívčí vřískot. Tohle nedopadne dobře, bliklo mu hlavou. Pak se jeden z kluků zarazil, chytil za břicho, zachrchlal a hodil šavli. Všichni strnuli.
"Fůj tajksl, Marku," ozval se zhnusený dívčí hlas.
Místnost se vyprázdnila rychleji, než bys mrkl. Bitka zapomenuta ve snaze co nejrychleji přesunout párty na zahradu. Opatrně obešel skvrny na podlaze a překročil zbědovanou postavu jednoho z Dudleyho kumpánů.
"Hnus," utrousil Bill.
Sjel ho pohledem a objevil zdroj jeho znechucení. "Pojď," vyzval ho, směřujíc ke schodišti.
.
Zatímco se Billy sprchoval, hodil jeho šatstvo do pračky. Usazen na skříni s ručníky si pak představoval Petuniin výraz, až vstoupí zítra ráno do svého obvykle naleštěného a načančaného obýváku.
Proud vody se utišil a Bill vylezl ven v celé své kráse. Vztáhl k němu ruku s osuškou, neodvracejíc na okamžik oči toho dokonalého, dech beroucího mokrého mužského těla před sebou, ani se nijak nesnažil skrývat v nich zjevně viditelný zájem a touhu.
"Co tu děláš?"
"Garde. Nechceme přece, aby tě Jazz zneužila," pousmál se.
"To fakt raději ne," zazubil se Bill. Rychle se sušil, ale nevypadal, že je mu nepohodlně pod Harryho zkoumavým pohledem. "Kolik je jí? Patnáct?"
"Čtrnáct," opravil ho jemně. Seskočil dolů na dlaždičky a s druhým ručníkem v ruce přistoupil zezadu k Billovi, který si kvapem omotal osušku kolem pasu.
"Harry, co děláš?"
Pozvedl se na špičky a vysoušel dlouhé rudé vlasy.
"Mně už čtrnáct bylo dávno, víš?" poznamenal.
"Jsi opilej."
"Ne-e. Je mi fajn." Vtiskl letmý polibek na zrzkův zátylek. "Dělám, co se mi zlíbí," dodal po chvíli zamyšlení a políbil ještě jedno pihovaté rameno. Svaly v něm, na Billových zádech i pažích se pod kůží napínaly.
"A tohle se ti líbí?" obrátil se k němu čelem, modré oči jasné jako nebe po ránu.
"Velice."
.
Bill/Harry
.
Opravdové polibky na sebe nenechaly dlouho čekat. V jednu chvíli si prostě hleděli do očí a v druhou byly Harryho rty přitisklé na Billovy, jeho dlaně opřené o silná ramena. Kdyby byl dokázal myslet, byl by překvapen nad celým vývojem dnešních událostí. Bill si ho však přitáhl do náručí a dlaněmi zajel pod jeho košili a on myslet nedokázal. Podlomila se mu kolena a stáhl vyššího muže za sebou k zemi. Líbali se na chladných dlaždičkách. Jeho šaty z něj byly kus po kuse staženy. Jeho nahá záda spočinula na zemi. Zasykl. Žhavá ústa ho vsála dovnitř a on zapomněl na všechen diskomfort. Prsty zamotané v rudých loknách, které teď zakrývaly jeho klín, Harry ztratil pojem o všem kromě slastného třepetavého pocitu kdesi kolem jeho žaludku.
.
"Kde jste se tu vlastně vzali?" zeptal se zadýchaně, ne že by ho nějak zvlášť zajímala odpověď. Nazí doklopýtali přes chodbu do Harryho pokoje a svalili se ve změti končetin na úzkou rozvrzanou postel.
"Hm, paní Figgová. Ona- Slyšela rozruch. Zavolala posily. A-"
Rozptyloval ho. Líbilo se mu, jak nedokáže říct kloudnou větu.
Bill odtáhl jeho ruku ze svého klína a uvěznil ji nad Harryho hlavou.
"Víš, že tohle bychom neměli," Bill nezněl moc přesvědčivě.
"Chci tě," přetočil se na bok, hlavu zvrácenou zpět, zorničky v zelených očích doširoka rozšířené.
A jestli Bill řekl cosi jako idiot, on mu nerozuměl. Žhavé rty už tou dobou totiž laskaly citlivou kůži na jeho pozvednutém pozadí.
.
So raise your glass if you are wrong,
in all the right ways,
all my underdogs,
we will never be never be anything but loud
and nitty gritty dirty little freaks
won't you come on and come on and raise your glass,
just come on and come on and raise your glass
won't you come on and come on and raise your glass,
just come on and come on and raise your glass
.
Sex s Williamem Weasley byl všechno, co si dokážete představit, a ještě mnohem víc. Byl jako oheň, co vás spálí a vyplení, až nezůstane nic než popel. Ale vy ho přesto chcete znova rozdělat, znova ho rozžhavit doběla a ohřát se v jeho blízkosti. Byl unavený a třeštila mu hlava z množství vypitého alkoholu. Postel opustili, když jí upadla noha, a tak měl kromě tupé bolesti kolem páteře ještě popálená ramena, záda a kolena od slabého koberce. Ani nemluvě o pálení vy víte kde. A byla mu zima. Prstem lehce odhrnul pramen spadající Billovi přes obličej. Vypadal tak klidně. Uvolněně. Jeho paže držela Harryho blízko, jedno stehno vklíněné mezi ta jeho. Za oknem svítalo. Natáhl ruku, která nebyla uvězněná pod Billyho hlavou po slabé pokrývce, na několikátý pokus ji konečně uchopil a oba je jí přikryl. Hedvika přistála na parapetu, měříc si je pohledem. Tiše houkla. Harry si odfrkl. Zaklapala dvakrát zobákem, věnovala mu ještě jeden nesouhlasný pohled a schovala svou bílou hlavu pod křídlo. Zavřel oči. Netěšil se na okamžik probuzení, který musel brzy přijít.
.
(oh shit my glass is empty, that sucks)
.
.
.
Probuzení přišlo v podobě profesora Lupina. Hlasitě zaklepal na rám pootevřených dveří. Odkašlal si. Věnoval Harrymu mírně zklamaný pohled, než zatřásl Billovým ramenem. Harry byl uvězněný pod váhou jeho těla a v životě se mu nespalo lépe. Chvíli trvalo, než se Billy vzbudil, pak byl ovšem na nohou natotata. Harry si natáhl džíny a mikinu a bos vyklouzl z pokoje, aby mu přinesl jeho šaty, které Bill rychle kouzlem vysušil. Byly pomačkané, tím se však nezdržoval. Beze slova následovali Lupina domem a ven na trávník před číslem 4, Zobí ulice. Koutkem oka viděl v Dího posteli pár nahých těl. I dveře do ložnice bylo otevřené - kdokoli byl uvnitř, Harry to nechtěl vědět. Další spáči leželi na gauči v obýváku. Všude nepořádek a nepříjemný zápach. Zašklebil se. Dovedl si představit, jak asi vypadá zahrada za domem. Hodiny v předsíni ukazovaly půl desáté. Vernon s Petůnií tu budou co by dup.
Lupin si je změřil pohledem. Harry ho měl rád, ale lekci o slušném chování, zodpovědnosti a úctě, která následovala, si mohl pan učitel odpustit. William stál s rukama v kapsách s pohledem upřeným k zemi.
"Víte co, profesore?" řekl, když Lupin udělal pauzu, nespíše určenou pro jeho sebezpytování, "Je mi to jedno."
Otočil se na patě a vrátil se dovnitř. Obcházeje střepy se dostal do kuchyně a natočil si sklenici vody.
Následoval ho jen Bill. "Harry?"
Pousmál se na něj. "Dáš si něco?"
Zavrtěl hlavou. "Tohle-," mávl rukou. Znova zatřásl hlavou a povzdechl si. "Harry, mohli bysme na tohle prostě zapomenout?"
"Co?"
"Já- Nemůžu- Vždyť," hledal slova, "Víš, že chodím s Fleur, jsme zasnoubení."
Zem se s ním houpala a nebyl si jistý, zda je to kocovinou.
"Prosím tě, Harry," nadechl se zhluboka, "můžeme prostě-?"
"Zapomenout?"
Přikývl. Couval a Harry ho nechal jít.
"Byla to chyba," řekl ještě.
Zavřel pevně oči.
"Tak jdi. Běž za svojí květinkou. Já tě nepotřebuju…," prohlásil tiše ale pevně. Bill už před ním nestál.
.
So if you're too school for cool,
and you're treated like a fool,
you can choose to let it go
we can always, we can always,
party on our own
.
..
party
.
Další párty, které se zúčastnil, na sebe nechala čekat celý rok a tři čtvrtě.
Voldemort byl mrtvý, ať žije Harry Potter! Pařba, která následovala po celém kouzelnickém světě, nechávala rozumy stát - co na tom, že mudlové viděli? Kouzelníci slavili a máslové ležáky byly pozvednuté k nebi, kdykoli Harry Potter vystrčil nos na ulici. Nejenom na Příčné, ale i v ostatních ulicích Londýna a kterékoli vesnici, kterou navštívil.
Velká oslava byla v plánu i ve Vydrníku svatého Drába. Velkolepá porážka Vy-víte-koho musela být přece zapita všemi jeho milými i méně milými známými. Co na tom, že neměl náladu na slavení. Že by snad raději nikoho neviděl.
Tančilo se a pilo a vyprávěly přehnané historky, kterým se pečlivě vyhýbal. Raději zavřel oči a nechal se unášet hudbou. Tancoval s Ginny a s Lenkou. Se Seamusem. Nedíval se směrem k místu, kde tušil Williama po Arturově boku. Jejich vztah byl přinejlepším chladný, ale mnohem spíše ledový a všichni si toho byli dobře vědomi, ačkoli málokdo tušil pravou příčinu.
Pak spustila píseň, při které se mu zachytil dech v hrdle a on se automaticky otočil, očima hledajíc vysokou postavu zrzka, se kterým na ni před téměř dvěma lety poprvé tančil.
Billy stál jen pár metrů za ním, byl sám na parketu, jakoby jen čekal, až si ho všimne. Několika dlouhými kroky byl u něj. Vlasy měl rozpuštěné a spadaly mu do obličeje. Stále ještě na autopilotu, vztáhl ruku, aby mu je odhrnul z očí. Dívaly se na něj vážně. Stáhl ruku zpět, ale Bill ji chytil do své. Přiložil ji na svou tvář. Cítil pod prsty nerovnost jizev.
"Omlouvám se," řekl.
Zavrtěl hlavou.
"Zatancuj si se mnou," vyzval ho.
Stále němý se na něj jen díval.
Chytil i jeho druhou dlaň a přitáhl ho ještě blíž. Začal se pohupovat do rytmu a Harry ho následoval.
"Kde je?"
"Kdo?"
"Ty víš kdo. Tvá květinka."
"Žádná není."
"Williame," začal, ale byl přerušen.
"Harry, prosím tě, nemohli bychom-?"
"Prostě zapomenout?" zeptal se kousavě.
Teplé rty přikryly ty jeho.
"Začít nanovo?" zašeptal Bill, s ústy stále dráždivě blízko.
Zajel prsty do dlouhých rudých vlasů a přitáhl si jeho hlavu blíž. Jejich polibek byl vše jen ne platonický.
.
(so raise your) So raise your glass if you are wrong,
in all the right ways,
all my underdogs,
we will never be never be anything but loud
and nitty gritty, dirty little freaks
So raise your glass if you are wrong,
in all the right ways,
all my underdogs,
we will never be never be anything but loud
and nitty gritty, dirty little flaks
.
"Harry!" vyjekl za ním dívčí hlas, nejspíše Ginny, "Harry, co to děláš?!"
Omotal paže pevně kolem Williamova krku a ten ho přitiskl do svého náručí.
"Co se mi zlíbí," zazubil se vzhůru do modrých očí.
"Bille?!"
Bill neposlouchal. Neslyšel. Kolem nich vířili lidé a hrála hudba, pilo se a slavilo. Někdo vřískal jejich jména a kladl směšné dotazy a snad jim i spílal, ale hodně z přítomných prostě pozvedlo sklenice v přípitku a jelo se dál.
.
won't you come on and come on and raise your glass,
just come on and come on and raise your glass
won't you come on and come on and raise your glass,(for me)
just come on and come on and raise your glass (for me).
.
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 tess | 5. prosince 2010 v 22:25 | Reagovat

skvělá povídka. už sem měla strach, že si na nás zapoměla. těšim se na cokoli dalšího :-D

2 mim | 6. prosince 2010 v 0:33 | Reagovat

príjemné, potešil ma nezvyklý pár

3 Bellatrix Black Lastrange | Web | 8. prosince 2010 v 18:47 | Reagovat

Jako obvykle jsi nezklamala Pooky. Poslední dobou trpím neuvěřitelnou slabostí na červenovlasé muže. Ten obrázek je mokrého klína hodný...:D Povídka ovšem také, však víš jak tvůj styl žeru, smažím i peču :). Nenechávej nás opět tak dlouho čekat.

Prosím.

PS: A já JÁ! nenávidím songficy! :-D

4 Lena | 22. prosince 2010 v 19:38 | Reagovat

Krásné, jako vždy!! Přidání jakékoli povídky nebo kapitoly je pro mě událost s velkým U. Díky a těším se na další. Protože se zítra ani pozítří k počítači nedostanu, přeji Ti už dnes krásné prožití vánočních svátků, hodně klidu a pohody.

5 Majitelka domu | Web | 1. dubna 2011 v 14:31 | Reagovat

Echm, echm... dost krutý :D tenhle pár není zrovna typickej, ale povedlo se ti to :)

6 cialis_price | E-mail | Web | 25. června 2016 v 7:27 | Reagovat

Hello!

7 RobertStype | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 1:25 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/tadalafil-vardenafil/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/tadalafil-vardenafil/</a>

8 Karin | 27. května 2018 v 21:01 | Reagovat

Nádherná povídka. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama