Do I detect a flicker of fear? Ah, yes...

Letní žár (Summer Nights)

21. srpna 2010 v 16:10 | Pooky |  Jednorázovky HP
Dámy a pánové, přivítejte prosím sequel k povídce Jmelí!
Harry P/George W
SLASH
Summary: Kissing, touching, snogging, squeezing, brushing, rocking, joking, playing, dreaming and awakening.

summer
Doupě bylo jako obvykle plné života. Harry se však příliš nabavil. Jeho myšlenky se, ve snu i bdělosti, neustále vracely do minulosti. A jakkoli měl společnost Weasleyových rád, teď stále častěji vyhledával samotu. Stál v podkroví skloněný u dokořán otevřeného okna a zíral na vzdálené kopce. Věděl, že hned za tím nejbližším, v domku na kraji vesnice, žil Cedrik. Byl by tam byl možná i teď, povídal si po večeři se svou rodinou, kdyby mu tenkrát Harry nenavrhl, aby se chopili poháru Tří kouzelníků společně. Cedrik se ho tam pokusil chránit před nebezpečím a zaplatil životem. A Sírius… Jen při pomyšlení na něj se Harrymu sevřelo hrdlo. Kéž by mohl vrátit čas. Kéž by se byl mohl nějak zastavit a nevydávat se tenkrát do Londýna. Kéž by se ho Sírius nebyl vydal na ministerstvo zachraňovat. Stovky dalších kdyby. Harry si povzdechl. Už nechtěl přemýšlet. Nechtěl vzpomínat. Narovnal záda a srovnal ramena. Stále zírajíc na vzdálené vrchy se zhluboka nadechl.
…kissing…
"Kdo je to?"
Harry sebou prudce škubnul. Ruka mu automaticky sáhla po hůlce v zadní kapse kalhot. Neslyšel nikoho přicházet! Teď mu však něčí teplé dlaně pevně zakrývaly oči a na uchu ho šimral horký dech. Hlas, který na něj promluvil byl mužský a mohl patřit jedině Fredovi či Georgovi. Harry se zazubil, ačkoli to ten, kdo stál těsně za ním nemohl vidět.
"Rone?" vydechl tiše a váhavě, nesnažíc se vyvléknout ze sevření.
Osoba za ním prskla smíchy, ale hned se utišila. "Samá voda," zašeptala mu do ucha.
"Bill?" zkusil znovu Harry. Pustil hůlku ze sevření a svými dlaněmi přikryl větší pár spočívající na jeho tváři.
Za ním se ozvalo zavrčení a kdosi ho kousl do ucha. Harry se zachichotal. "Ó, už vím!" vyhrkl. Stáhl ty ruce dolů a ony se automaticky omotaly kolem jeho pasu. Harry se v jejich objetí otočil a své paže omotal kolem zrzkova krku.
"Ahoj, Frede," zašeptal a políbil ho krátce na ústa.
"Harry, ty malý, drzý, zlomyslný-" vrčel George, byl však přerušen dalším rychlým polibkem. Ten se změnil na dlouhý a pomalý polibek. George pevně sevřel ruce kolem Harryho pasu a přitiskl ho na svou hruď.
"Georgi," zasténal Harry, když se od sebe jejich ústa konečné odtrhla a zrzkovy rty si našly cestu k citlivému místu na jeho krku.
"To je správně," šeptl George hladíc ústy jemně jeho kůži. "Nikdo z nich nelíbá, tak jako já," pokračoval se sebejistotou sobě vlastní.
"Hmm," zamumlal Harry, "to nevím. Musel bych to zkusit-" načež vypískl, jelikož byl strhnut k zemi a zavalen těžkým tělem. Harry se rozesmál.
…touching…
George držel Harryho zápěstí přitisklá k zemi nad Harryho hlavou a s širokým úsměvem na něho rádoby rozhořčeně potřásl hlavou. "Co jen s tebou budu dělat?" zadumal.
Harry učinil velmi mírný pokus o osvobození se, čímž se jejich boky dostaly do kontaktu. George zasténal. Harry zalapal po dechu a pak se na něj zazubil. Otevřel ústa k další poznámce, ale Georgova mu je rychle přikryla. Jeden polibek se změnil v druhý a třetí. Harryho prsty se zamotaly do krátkých kučeravých vlasů. Už je nic nedrželo. Georgovy dlaně se zatoulaly pod okraj Harryho volného trika. Přejížděly po odhalené rozžhavené kůži. Harry se lehce nadzvedl, posunul výš. Jeho stehno se opřelo o předek Georgových kalhot. Další hrdelní sten a Harry byl pevně přimáčknut do podlahy.
"OU!" zaskučel a zatahal za prameny rudých vlasů. George se od něj odlepil.
"Co?" ptal se zadýchaně.
"Něco," zamumlal Harry a znovu se nadzvedl. Georgovy paže jej objaly a starší z chlapců je přetočil stranou. Harry, ležíc teď přimo na něm, pohlédl do strany a zamračil se na dřevěnou vánoční ozdobu ve tvaru hvězdy, která zjevně vypadla z některé z krabic. Pak mu jedna velká dlaň přikryla tvář a otočila hlavu zpět, druhá ho uchopila za krkem a společně ho přitáhly dolů k hlubokému polibku.
…snogging…
Harry byl docela bez dechu. Ale nestěžoval si. Ó, ne! Kdepak. Jeho ústa milovala Georgova ústa a nemohla se jich nabažit. Jejich jazyky si spolu hrály. Znovu a znovu zkoumaly ta známá zákoutí. Rty, měkké a jemné se o sebe otíraly. Proč jen tohle nedělali častěji, blesklo Harrymu hlavou. Jeho ústa byla stvořena k líbání. K líbání Georgových úst.
…squeezing…
Dlaně teď putovaly volně po Harryho těle. Prsty se nejprve probíraly jeho pocuchanými vlasy. Nato zajely pod límec jeho trika, šimraly ho na ramenou. Ruce objaly jeho paže a třely je. Přejížděly po Harryho zádech nahoru a dolů, zatímco se Harry pohodlně uvelebil na Georgově hrudi, kolena po obou stranách jeho boků. Ty pihovaté ruce s širokými dlaněmi a šikovnými prsty přiváděly Harryho k šílenství. Znovu a znovu ho lechtaly na bocích. Popotahovaly tričko sem a tam a vyhrnovaly je, jen aby se mohly přitisknout k holé kůži. A pak, pak zabloudily ještě níž a stiskly dvě pevné půlky. Harry tlumeně vypískl do probíhajícího polibku a otevřel oči v překvapení. Georgovy ruce se nehnuly ze svého místa. Oříškově hnědé oči v pihovaté tváři se na něj smály.
…brushing…
Pak George sjel dlaněmi zlehka po Harryho stehnech k jeho kolenům a nechal je tam spočívat. Jen se díval vzhůru do Harryho tváře, jeho výraz už docela vážný.
Tohle byla novinka. Jistě, občas se jejich těla intimně dotkla, ale zatím to byly vždy jen polibky. Polibky a objetí. Legrace. Harryho zelené oči se nořily do Georgových. Chápal, že mu George dává na vybranou. Zvedl svou dlaň z jeho prsou a pohladil ho po tváři.
"Ok," vydechl s pokývnutím hlavou.
Prsty krátce stiskly jeho stehna. "Co je ok?" ujišťoval se George, obtahujíc kroužky na látce Harryho džínů. "Dotýkat se tě? Svléknout tě?" pozvedl obočí v jasné výzvě.
"To všechno," odvětil Harry bez přemýšlení. Políbil ho na bradu, pak na ústa a nakonec na špičku nosu.
George se na něj ještě chvilku upřeně díval, než mu polibek vrátil. Jeho ruce nezahálely a přejely vzhůru po Harryho těle, berouc s sebou jeho tričko.
…rocking…
George ho několikrát dlouze políbil, zatímco konečky prstů mapoval obratle na Harryho zádech. Pak pohlédl k žebříku do nižších pater Doupěte. Harry sledoval jeho pohled k otevřeným padacím dveřím, přemítajíc náhle, zda je dole někdo neslyšel. Muffiato z Georgovy hůlky se rozlilo kolem vchodu do podkroví a přivolávací kouzlo stáhlo na dřevěnou zem po Harryho boku silný přehoz z blízkého křesla. Georgova hůlka klepla o podlahu a on je s úsměvem znova přetočil, Harryho nahé lopatky teď spočívajíc na měkké pokrývce. Harry k němu vzhlédl a sledoval, jak si jej George prohlíží. Tváře mu zahořely. George se sladce usmál. Klekl si a přetáhnul vlastní triko přes hlavu.
Harry už ho dříve viděl svlečeného. Mnohokrát - před a po zápase, například. Tak proč to bylo teď tak jiné? Tak intimní. Zvedl paži a dotkl se rezatých chloupků na Georgově břiše. Ubíhaly dolů prostředkem jeho hrudi od prsou až k okraji kalhot a Harry z nich nemohl spustit oči. George vzal jeho dlaň do své, oběma přejíždějíc nahoru po své hrudi. Harryho prsty ho šimraly, když cuchaly ryšavé chloupky. Sklonil hlavu a políbil ho do dlaně. Harry se usmál a přitáhl ho dolů k sobě.
Řada letmých polibků je oba opět rozvášnila a dotek kůže na kůži Harrymu motal hlavu. Brzy se v těsném objetí hladově líbali a pohupovali v bocích v pomalém rytmu. Tam a zpět. Tam a zpět. Bylo to úžasné a nepopsatelné a děsivé a Harry chtěl víc, i když se obával, co bude dál.
…joking…
George posunul své polibky k Harryho krku, hrdlu a prsům, jazykem a rty i zuby laskajíc zlatavou kůži. Harry si zprvu ani nevšiml, že jeho dlaň sjela k rozepínání kalhot. Všiml si však, když zajela do otevřeného poklopce. Neúmyslně jí vyrazil boky naproti a z hrdla se mu vydral táhlý sten. George se přisál k jeho bradavce a jemně ho hladil přes lehkou látku trenek. Harry nebyl schopen myslet.
"Prosím," zasténal. Bylo to moc. Moc. MOC. Zuby stiskly jeho ubohou bradavku. Dlaň se pevně sevřela kolem jeho mužství. Harry se zachvěl a neovládl.
Lapal po dechu a trochu se třásl. George měl tvář položenou na Harryho břiše, ruku lehce spočívající v jeho klíně.
"Georgi?" zašeptal.
Ryšavá hlava se zaklonila, zvedly se k němu jiskřící oči a ústa se roztáhla v úsměvu.
"Promiň?" pousmál se nervózně.
George zatřásl hlavou. "Nemůžu." A Harryho srdce se dost možná na okamžik zastavilo.
Políbil ho na pupík. "Není co," dodal s rošťáckým úsměvem.
A políbil ho znovu. A znovu. Políbil to na místech, o kterých si Harry nemyslel, že byla stvořena k líbání. Tváře mu hořely. Nemohl se dívat, co s ním Georgova ústa a jazyk provádí, ale nemohl se ani nedívat. A jak je možné, že se tolik červená, když všechna krev proudí očividně tam dolů?
Konečně jej George propustil a z Harryho hrdla se ozvalo zklamané zasténání.
George se zasmál. "Copak chceš?" zeptal se a opřel si bradu na Harryho prsou.
…playing…
"Um," Harry ztěžka polkl. Chtěl cítit Georgova ústa kolem sebe. Nejen lehké polibky a olíznutí - ačkoli ta byla… uh. Ani jeho mysl neměla ta pravá slova.
"Prosím," bylo jediné, nač se zmohl.
"Co za to?" zajímal se George.
"Já-" začal Harry, ale zarazil se. "Co budeš chtít," slíbil.
George se vítězně zazubil a Harry měl dojem, jakoby právě podepsal smlouvu s ďáblem.
…dreaming…
Zrzkova hlava se nad ním znovu sklonila. Jestli byl ďábel, pak byl Harry ochoten strávit zbytek svého života v jeho spárech, protože ten pocit žhavých úst, který ho obklopil, byl nepopsatelný. Jen tak tak se držel při vědomí. Sténal a vycházel vstříc Georgovým ústům. Nevědomky zatínal prsty jedné ruky do Georgovy paže a druhou tahal za krátké lokny. George sál a olizoval a vůbec dělal věci, které byste se neodvážili dělat ani lízátku a Harry byl v sedmém nebi a ještě výš. Pak kolem něho cosi zabrumlal a to byla poslední kapka. Druhé vyvrcholení zastihlo Harryho stejně nepřipraveného jako to první. Bylo však o tolik víc. Harry nevěděl, co se s ním děje, ocitl se docela mimo realitu. Jen pomalu a pozvolna se navracel zpátky na zem.
…and awakening.
George ležel na boku vedle Harryho, když se jeho oči konečně zaostřily. Stačilo jen pootočit hlavu, aby si hleděli velice zblízka do očí. Uběhla věčnost, než opět našel slova.
"Tak co bys chtěl?" zeptal se tiše Harry, trochu nejistý, ale odhodlaný se učit.
George se na něj usmál a přitáhl ho do své náruče. Harry se rozhodl ignorovat pro tuto chvíli svou nahotu. Položil si hlavu na jeho rameno, čekajíc instrukce.
"Chci, aby ses přestal trápit tím, co nemůžeš změnit, a začal si užívat," prohlásil George pevně.
Harry překvapeně vzhlédl. Georgův výraz byl docela vážný.
"No tak, Harry," pokáral ho jemně, "Nemyslíš, že to je přesně to, co by Sírius chtěl? Musíš se začít trochu snažit, trochu se bavit, aby mohl být pan Tichošlápek hrdý, ať už je kdechce."
Harryho srdce se rozbušilo a jeho hrdlo se stáhlo. Tohle téma bylo doposud s každým naprosté tabu. Přerývaně se nadechl: "Ale-"
"Žádné ale. To je to, co chci. Cos mi slíbil.Ok?"
Harry dlouho mlčky ležel v Georgově náručí, než přitakal.
"Ok."
.
.
-Konec
 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 tess | Web | 21. srpna 2010 v 17:46 | Reagovat

krásná povídka, stejně jako ty ostatní. honem sem hod něco dalšího at mi to spraví náladu jako tahle.

2 Merlina | 21. srpna 2010 v 22:34 | Reagovat

Krása!!! Nemám slov, díky,že píšeš!! :-)

3 Christine | 30. srpna 2010 v 14:07 | Reagovat

Krásne ♥

4 dada | 5. září 2010 v 14:04 | Reagovat

vždy ma strašne poteší, keď prídem na túto stránku a je tu niečo nové, ďakujem za to.
Znovu som si prečítala Jmelí, lebo som si to chcela pripomenúť a oboje je krásne, až rozmýšľam, prečo je tohto pairingu tak málo. Len jediná mini pripomienka- Akej farby má George oči?(teraz ich má modré a v Jmelí oříškove hnedé)

5 Pooky | 6. září 2010 v 18:38 | Reagovat

[4]: áha! no to záleží, jakou mám náladu! ;)
nee, normálně fakt myslím hnědé, ve Snění a probouzení měl taky hnědé, ačkoli... já fakt nevím, modré by mu taky slušely...
co myslíte vy? rozjíždíme hlasování! :-P

všem děkuji za pěkné a povzbuzující komentáře a slibuji, že se zas o něco pokusím (napsat!) 8-)

6 Lena | 20. listopadu 2010 v 20:29 | Reagovat

Překrásná povídka. Moc ti za ní děkuju. Prosím, napiš zas něco. Tvé povídky jsou perfektní. Co třeba pokračování Lupus in Fabula? Já se samozřejmě nesnažím nic naznačit. :-D
PS: víc by se mi líbily hnědé oči :-P

7 Pajuška | 21. listopadu 2010 v 14:53 | Reagovat

Huh, to bylo dokonalé. A nejlepší byla ta hláška s lízátkem. To bylo perfektní!

8 Pooky | 21. dubna 2011 v 9:38 | Reagovat

dada & Lena: opraveno, hnědé oči - taky se mi líbí víc;)

9 Karin | 27. května 2018 v 19:24 | Reagovat

Krásně napsané. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama