Do I detect a flicker of fear? Ah, yes...

Nejlepší přítel (1/2)

17. srpna 2008 v 15:38 | Pooky |  Jednorázovky HP
      HP&RW, slash PWP
UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti! Pohlavní styk dvou chlapců!

1/2
Hermiona, Ron a Harry pomalu vyšplhali vzhůru po přeměňujícím se schodišti směrem k nebelvírské věži. Tlustá dáma v růžových šatech už byla zpátky ve svém rámu a bez meškání je vpustila dál, ačkoli ani jeden z nich neznal heslo. Trio se nerozhodně zastavilo uprostřed společenské místnosti, nejistí, zda by si měli pro svůj dlouho odkládaný odpočinek zabrat cizí postele. Dnes za úsvitu, jen před několika hodinami, skončila bitva o Bradavice, skončil Vy-víte-kdo a skončila válka. Teď bylo po poledni a tři mladí nebelvíři se konečně chystali na kutě. Hermiona ukázala na dveře, které zde byly viděny naposled v době, kdy nebelvírská věž ubytovávala primuse Percyho. Ron pokrčil rameny a Harry zívl. Prošli jimi na točité schodiště, jež je přivedlo o patro níž, kde byly v narudo vymalované úzké chodbě dvoje dřevěné dveře s malými mosaznými cedulkami Primus nalevo a Primuska napravo. Harry otevřel ty na levé straně, zamumlal: "Dobrou noc, Hermiono," a zmizel z dohledu. Ron za ním nakoukl dovnitř, přelétl pohledem prostornou slunečnou místnost s velkou postelí, křeslem u krbu, šatní skříní a psacím stolem, zahlédl Harryho záda, jak miží skrz další dveře do koupelny. Poslal Hermioně nejistý pohled, ale ta se přehrabovala ve své drobné korálkové kabelce, hledajíc pyžama jejích dvou nejlepších přátel. Postupně naskládala do zrzkovy náruče nejen jedno kaštanově hnědé a jedno tmavě modré pyžamo, ale také Harryho batoh a Ronovu brašnu, všechno jejich oblečení a mast na popáleniny a svalový relaxant, které získala od madame Pomfreyové.
"Dobrou noc, Rone," popřála mu s úsměvem, než zašla do pokoje pro primusku a zavřela za sebou. Ron měl neodbytný pocit, že by se měl sebrat a jít spát nahoru do některého z pokojů pro sedmáky, ale opravdu, opravdu se mu nechtělo. Vešel tedy dál, upustil všechny věci na stůl u okna a posadil se na postel. V následujících minutách se pokoušel přijít na alespoň jeden racionální důvod, proč by měl spát v tomhle pokoji s Harrym, ale jeho unavený mozek odmítal spolupracovat. Živě si dokázal představit Harryho údivem zvednuté ovočí, až se vrátí z koupelny. A Ron zrudne a nevykoktá vůbec nic, protože, kdyby jenom otevřel ústa, vypadlo by z něj, že je do Harryho blázen. Že ho miluje už celá léta, že s ním chce být od teď napořád a ať promerlina zapomene na Ginny či Hermionu, protože on, Ron, je pro něj přece mnohem lepší. Nebo něco na ten způsob. A Harry by jen nakrčil čelo a to by nebylo dobré. Ne, takhle by to nešlo. Ron se zvedl s úmyslem opustit pokoj. Jenže v tu chvíli se také otevřely dveře koupelny a v oblaku páry z nich vystoupil Harry pouze s ručníkem omotaným kolem pasu a Ron zapomněl, že byl na odchodu.
"Volno," zazubil se na něj rozcuchaný černovlasý chlapec, jemuž z mokrých dlouhých vlasů stékaly kapičky vody po krku i hrudi. Ronovy oči mimoděk sledovaly jejich cestu přes opálený hrudník, když Harry přecházel k hromádce oblečení na stole a hledal si v ní své modré pyžamo. Pak si menší z chlapců odkašlal. Ron rychle zvedl oči k pobaveným zeleným.
"Jdeš se koupat?" zeptal se Harry.
"Jo." Jo. Koupat. Fajn. Otočil se.
"Rone."
"Hm?" obrátil se rychle zpátky.
"Pyžamo," natáhl k němu Harry ruku se zmíněným oděvem a usmál se na něj tím svým nádherným úsměvem, zářivějším než slunce, než všechny hvězdy na obloze… Ron se začervenal.
"Jo. Díky," zamumlal rudovlasý chlapec, popadl své pyžamo a zmizel do koupelny, kde tlumeně zaklel, když spatřil v zrcadle své červené tváře.

Harry pohodlně seděl na posteli jen v pyžamových kalhotách a natíral si spálené dlaně mastí, když se Ron vrátil do ložnice.
"Tím druhým si máš namazat ramena, záda a hrudník, říká Hermiona," ukázal Ron na zbylou nádobku, "Je to proti následkům Cruciatu."
Harry nepřítomně přikývl. Pak zvedl hlavu, naklonil ji ke straně a zeptal se: "Jak Miona ví, že jsem jich zase pár chytil?"
Ron si svého nejlepšího přítele změřil s nezvykle vážným výrazem. Jenom Harry se dokázal bavit o podstoupeném utrpení s výrazem naprosto nezaujatého flegmatika, jemuž se vlastně nic moc nestalo. Ronovi se tenhle přístup nelíbil, ale to byl holt Harry. Nestěžoval si, nefňukal, nežádal o pomoc a ignoroval bolest. Ron potřásl hlavou. "Ono je to tak trochu očividný, kámo, z toho, jak se klepeš," mávl rukou v Harryho směru. Ten zkoumavě zaměřil zrak na své prsty, které se teď, když natáhl paže před sebe, znatelně třásly a stejně tak se mírně chvěla jeho ramena. "To je zvláštní," zamumlal si Harry potichu, zaujatě sledujíc své ruce, jakoby je viděl poprvé.
"Co je?" zeptal se Ron, který pořád ještě stál mezi dveřmi od koupelny a postelí a nevěděl si rady, co dál.
"Že jsem ty kletby ani necítil a moje tělo dělá, jako by ho mučili," pokrčil rameny.
"No jo, záhada století," ušklíbl se Ron, "Nebude to proto, že tě fakt mučili?"
"Ale-
"Možná sis toho v tom fofru nevšiml," připustil zrzek a Harry po něm mrštil polštář, který Ron chytil dřív, než mu mohl přistát na hlavě.
"Co tam stojíš? Pojď sem," vyzval ho Harry a poplácal postel vedle sebe. Ron přistoupil blíž, hodil polštář zpátky na postel a Harry mu nacpal do dlaně otevřený kelímek s mastí na popáleniny.
"Mně nic není," bránil se Ron, sedajíc si na krajíček postele.
Harry si odfrkl, "Jsem viděl, jak jsi zahučel ho hromady rozžhavenýho zlata, tak nevyprávěj."
A místo, aby se chopil svalového relaxantu a věnoval se svým roztřeseným končetinám, přisunul se Harry blíž k Ronovi a pokusil se z něj stáhnout hnědé triko.
"Co děláš?" vyhrkl Ron a opět zčervenal.
"Zvedni ruce," doporučil mu Harry pragmaticky a znova zatahal za lem jeho trička. A Ron poslechl. Harry se natáhl kolem něho, namočil dva prsty do husté žluté substance a opatrně se ujal ošetřování popálenin na zrzkových zádech. Ron zapomněl dýchat. Ztratil se v přívalu emocí, jež vyvolávaly drobné prsty nebelvírského chytače tu a tam se dotýkající jeho kůže. Po dlouhé chvíli se konečně ozval.
"Harry?"
"Hmm," tiché zapředení.
"To už zvládnu," ujistil tmavovlasého chlapce, který se mezitím posunul dopředu a seděl teď po Ronově boku, chystajíc se k ošetřování Ronových paží. Zelené oči byly zcela skryté pod prameny dlouhých vlasů spadajícími mu přes čelo, takže v nich Ron nemohl číst, ale prosté "Hm," znělo trošku zklamaně.
Ron rychle dokončil proces aplikování masti na spáleniny a oblékl si vršek od pyžama.
"Pomůžeš mi s tímhle?" zeptal se nevinně Harry a zatřásl olejem ve světle zeleném flakónku.
Ron vnitřně zaúpěl a přikývl. Harry se k němu otočil zády, nohy složil do tureckého sedu, dlaněmi se opřel o postel. Ron nalil trochu čiré olejovité husté kapaliny do své dlaně a nejistě se začal dotýkat Harryho opálených ramen. Slabé záchvěvy stále co chvíli probíhaly Harryho tělem, když Ronovy široké dlaně třely zlatou kůži na krku, ramenou a lopatkách.
Ron si odkašlal. "Možná by sis měl radši lehnout," navrhl. Harry nic neřekl. Jen rozmotal překřížené nohy, svalil se na břicho, ruce zvedl nad hlavu a zabořil čelo mezi ně do matrace. Ron se přisunul blíž k jeho boku, přidal další várku svalového relaxantu a začal ho pomalými dlouhými pohyby systematicky roztírat po celých zádech. Harry si potichoučku povzdechl. Nebo spíš velmi potichu zasténal, pomyslel si Ron, až na to, že Harry by přece nesténal pod Ronovými doteky. Pak ještě tišeji zasykl při nádechu, když sjel Ron dlaněmi po páteři až ke konci zad. Nespíš ho to lechtá nebo tak něco, přesvědčoval sám sebe velmi nepřesvědčivě. Harry nebyl lechtivý, to si Ron ověřil už v druhém ročníku. Takže možná…? Ne, prostě mu to jen pomáhá od bolestí. Tak je to. Nebuď pitomec, Rone, Harry je na holky. A o tom nebylo pochyb. Ron byl tam, ve společenské místnosti, když přišel Harry ze schůzky s Cho s nepřítomným výrazem na tváři a řekl jim o svém prvním polibku. Ron ho nesčetněkrát viděl vášnivě se líbat a muchlat s Ginny, pro Merlina! Harry je pozitivně na holky. V posledním roce ho Ron dokonce podezíral, že si začal s Hermionou, ale Harry ho ujistil, že mezi nimi nic není a nikdy nic nebude, protože Hermiona je jako jeho sestra. Ronovi se po tom přiznání ulevilo i přitížilo zároveň. Byl rád, že není důvod žárlit na Hermionu, to ano, jenže jestli je ona pro Harryho jako vlastní sestra, tak Ron pro něj nemůže být nic jiného než bratr a Harry stěží patří k lidem, podporujícím incest. Zatraceně! Kdyby byl Harry jenom trochu na kluky… Ron, masírující kamarádova záda, se zasnil. Jeho představy se zatoulaly do míst, kde by se jeho ruce mohly rozeběhnout po celém tomhle božském těle. Jeho rty by mohly ochutnat třešňově rudé rty menšího chlapce a zjistit, zda jsou opravdu tak sladké, jak vypadají, jeho jazyk by mohl tvořit vlhké cestičky na sametově hebké kůži, jeho prsty by sjely dolů po opáleném těle nebelvírského prince a sevřely se kolem jeho… Ron pevně skousl svůj spodní ret, aby nahlas nezasténal, a v duchu si vynadal do naprostých idiotů. Nejenže poněkud zaťal nehty do Harryho zad, ale taky si přivodil pořádnou erekci. Harry se neklidně zavrtěl. Nadzvedl hlavu. Odkašlal si. "Nemyslíš, že už to stačí?" jeho hlas mírně chraptivý, jako by se právě probudil. Sakra. Sakra. Sakra. Co teď?
"No, já nevím, tohle je potřeba udělat důkladně," zdržoval Ron a zvažoval úprk do koupelny.
"Hmm, fajn. Tak bys třeba mohl pokračovat na břiše," navrhl Harry a překulil se na záda. Na jeho rtech hrál úsměv. Zelené oči pomaličku sklouzly od Ronových modrých přes jeho hruď dolů k stanu na pyžamových kalhotách. Ron zrudl jako rajčátko. Uhnul pohledem a otočil se k Harrymu zády. Připadal si tak trapně. Nemožně. Směšně. Harry si povzdechl, posadil se a položil dlaň na přítelovo rameno.
"Rone?"
Když zrzavý chlapec nereagoval, přejela drobná ruka z ramene přes celou paži a prsty se sevřely kolem zápěstí. Ron se zarytě díval na protější stěnu. Harry si přitáhl Ronovu dlaň k sobě do klína, propletl své drobné prsty s Ronovými dlouhými a spojenými dlaněmi lehce přejel po své naběhlé erekci. Ron zalapal po dechu.
"Nemohl bys, prosím, dokončit tu masáž?" zavrněl tiše, zatímco vedl Ronovu dlaň v pomalém tempu nahoru a dolů po délce svého penisu, "Víš jaká Miona je, když jde o předpisy. Určitě bude kontrolovat, jestli jsem si namazal všechno."
Harryho rty se stále mírně usmívaly a jeho oči vesele jiskřily, když se pomalu položil na záda. Smaragdové oči ani na okamžik neopustily pomněnkově modré a Harry posunul svou i Ronovu ruku z klína na své břicho a druhou zatápal pro léčivou emulzi. Rozlil jí trochu doprostřed hrudi a namočil do kluzké tekutiny obě dlaně.
"Jasně," vydechl Ron. Klekl si vedle Harryho a posadil se na paty. Oběma rukama začal natírat Harryho hrudník a břicho. Jeho oči putovaly po těle ležícího chlapce. Měly povoleno se dívat - Harry se svým typickým úsměvem na rtech vypadal, jako by vůbec o nic nešlo - a tak se dívaly. Na štíhlé dlouhé hrdlo, opálený vypracovaný hrudník, útlejší než Ronův, ale naprosto dokonalý s černými chloupky na prsou a tmavými bradavkami, na štíhlý pas i boky, svalnaté břicho a proužek černých chloupků vedoucí od pupíku k lemu modrých kalhot, jež se napínaly kolem vztyčeného přirození. Ron polkl. Jeho prsty namísto roztírání léčivého oleje začaly spíše hladit a laskat. Ukazováčkem obkroužil oválnou jizvu hned vedle Harryho srdce. Stačilo tenkrát tak málo a mohl Harryho navždycky ztratit. Bezmyšlenkovitě se sklonil a přitiskl své rty krátce k světlé jizvě. Chtěl se zas odtáhnout, ale Harryho prsty se zamotaly do jeho vlasů. Přitáhly Rona výš, takže byli oba chlapci ve stejné úrovni. Třešňová ústa se už neusmívala, ale zelené oči stále jiskřily. Pak Harry nadzvedl hlavu a polapil Ronovy rty v lehkém polibku. Odtáhl se. Zadíval se do modrých očí, než přitáhl zrzka níž a jazykem přejel po jeho rtech. Vklouzl jím dál, když se ústa pootevřela. Ron zasténal a opětoval polibek, Harry se přidal s tichým stenem. Jejich jazyky se o sebe otíraly, ochutnávaly, zkoumaly. Ron se opíral o lokty a nakláněl se nad Harrym, který měl jednu paži kolem přítelova krku a druhou kolem jeho pasu. Co chvíli přerušili polibky pro přísun kyslíku. Harryho ruka přejížděla po Ronových zádech, sklouzla níž a sevřela zlehka jednu půlku. Ron by v koutku duše opravdu rád věděl, co si Harry myslí, že dělá, ale nenašel to v sobě, aby tuhle jejich hru přerušil a zeptal se. Místo toho prsty pohladil jednu vztyčenou bradavku. Harry zasténal. Hlasitě. Ron se odpoutal od jeho rtů a sklonil se nad ten drobný hrbolek. Pomalu jej olízl. Harryho záda se prohnula jako luk a z jeho hrdla se vydral ten nejrozkošnější zvuk, jaký kdy Ron slyšel. Přisál se k ztvrdlé bradavce, mezi prsty stiskl její dvojče. Harry znova zaúpěl a zaklel. Vyhrnul tmavohnědé pyžamové triko vzhůru a Ron se z něj opět poslušně vyvlékl. Jakmile bylo triko na podlaze, Harry pevně chytil Rona v pase a překulil ho na záda. Tisknouc se k němu vsunul jednu nohu mezi Ronovy. Svým klínem se třel o Ronův. Ústy hladově vyhledal jeho ústa. Ron si všiml Harryho zčervenalých tváří a touhou potemnělých očí, než se jeho víčka zavřela. Ronovi se točila hlava z polibků, maximální blízkosti, Harryho tvrdé erekce otírající se o jeho, z doteků žhavé kůže. Pevně tmavovlasého chlapce objal a tiskl ho k sobě. Instinktivně zvedal boky, aby se jeho penis dočkal potřebného tření. Harryho prsty se projednou znova zamotaly do zrzavých vlasů a přinutily Rona zaklonit hlavu, aby si mohly horké třešňové rty a jazyk podmanit jeho hrdlo. Pak sjely níž a Ron vydal perfektní imitaci kočičího zamňoukání, když Harry obkroužil jazykem jeho bradavku a jemně ji skousl zuby, až Harry překvapeně zvedl zrak. Ron zrudnul, Harry se zašklebil a udělal to znovu s druhou bradavkou. Jednu dlaň vsunul pod opasek Ronových pyžamových kalhot. Prsty lehce objal jeho délku. Palcem přejel po vlhké špičce. Ron sténal a přirazil do jeho ruky, ale Harry ji stáhl. Modré oči se na něj zadívaly překvapeně. Harry si pomalu olízl palec (zorničky v modrých očích se ještě víc rozšířily a duhovky potemněly) a potom se posadil a sundal Ronovy i svoje kalhoty. Pod Ronovým drobnohledem se chopil čirého olejíčku a nalil si louži do dlaně. Ronova větší dlaň přikryla tu jeho v kluzkém objetí a zrzek si druhou paží přitáhl Harryho zpátky na sebe. Chlapci se k sobě tiskli, líbali se a kradli si navzájem vzduch z plic, jejich erekce se dotýkaly a kluzké dlaně po nich přejížděly v narůstajícím tempu. Sténání se rozléhalo pokojem. Harry se sklonil k Ronovi, dlouze, vášnivě ho políbil, tisknouc jeho penis pevněji a zpracovávajíc ho rychleji, a když se odtáhl z polibku a jejich pohledy se střetly, Ron vykřikl jeho jméno a udělal se. Mléčně bílá sprška je oba zkropila, Harrymu se zadrhl dech v hrdle a s jedním přírazem do Ronovy dlaně se také udělal s Ronovým jménem na rtech. Ulepení a znavení spočívali v těsném objetí, Harryho rozcuchaná hlava na Ronově prsou, naslouchající uklidňujícímu bušení jeho srdce. Ron se díval dolů na druhého chlapce, který pohodlně ležel na něm, měl zavřené oči a klidně oddechoval. Napadlo ho, jestli Harry neusnul. Trochu se zavrtěl.
"Promiň, mačkám tě," odtušil Harry a zkusil uhnout stranou.
"Ne," nenechal ho jít Ron.
Harry na něj zamžoural a ospale se usmál. Rona napadlo, kam se asi poděly jeho kulaté brýle. Neuvědomoval si, že by se jich některý z nich zbavoval. Harry se od něj stejně odsunul, dosáhl na noční stolej pro svou hůlku a použil na oba čistící kouzlo. Potom ji a svalový relaxant odložil na stolek a přitulil se zpátky k Ronovi.
"Tak když ti to nevadí," zazubil se a vrátil svou unavenou hlavu na zrzkovu širokou hruď. Jednou rukou ho objal kolem pasu. Jednu nohou překřížil Ronovu a přitiskl se k jeho boku. Ron objetí opětoval a přetáhl přes oba deku, kterou skopali až na samý kraj postele.
"Harry," zašeptal. Potřebovali si promluvit.
"Ráno," zívl Harry.
OK. Asi minutu bylo ticho.
"Světlo," zamručel Harry rozespale.
Ron sebral Harryho hůlku a kouzlem zatáhl těžké temně rudé závěsy. Pokoj se propadl do šera. Vrátil ji na místo, pohlédl na Harryho a dostal sladký lehoučký polibek na rty.
"Dobrou, Rone."
"Dobrou, Harry."
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 tangens | Web | 19. června 2015 v 10:28 | Reagovat

nebankovní půjčka online ostrov 8-O

2 leucite | Web | 21. června 2015 v 4:13 | Reagovat

online pujcka pred výplatou litvínov :-)

3 Karin | 28. května 2018 v 21:42 | Reagovat

Moc pěkné. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama