Do I detect a flicker of fear? Ah, yes...

Cos to řekl?! (SS/HP)

15. ledna 2008 v 20:40 | pooky |  Jednorázovky HP
    Upozornění - slash, PWP, není určeno pro děti!

Harry se prudce otočil. Zelené oči metaly blesky. Z černých nebylo možné nic vyčíst. I tvář byla naprosto bez výrazu, jakoby se bavili o počasí. Severus se vždycky uměl velmi dobře ovládat. Zato Harry byl jako otevřená kniha. Většinou co na srdci, to na jazyku a skutečné pocity nedokázal skrýt. Právě teď zuřil. Bradu vzpurně vystrčenou, rty sevřené, nad obočím vrásku, v očích plameny. Pomalým krokem se přibližoval k Snapovi jako lovec ke kořisti a Severus se musel značně přemáhat, aby bezděčně neucouvl.
"Tohle.Nemůžeš.Myslet.Vážně," vyslovoval pomalu, tichým výhružným hlasem Harry. "Odvolej to."
Severus nehnul brvou. Harry přišel těsně k němu a strčil ho do prsou, až Severus zacouval pár kroků a narazil do pohovky. Harry vytáhl hůlku.
"Odvoláš?"zasyčel. Zavrtění hlavou.
Harry k němu přistoupil, prudce ho otočil a přitlačil na pohovku. Kouzlem zbavil svého milence oblečení. Přitiskl se zezadu k němu, nutíc Snapa naklonit se přes opěradlo. Bolestivě sevřel v dlani jeho vlasy a přitáhl si jeho rty ke svým. Drtil je v polibku, zatímco si druhou rukou rozpínal džíny. Harry přesunul své rty a zuby k jeho krku. Kolenem roztáhl Severusovy nohy, dva prsty vklínil do těsného prostoru jeho zadku. Severus silně skousl spodní ret, aby nevykřikl bolestí a slastí zároveň. Harry se dlouho nezdržoval přípravou. Nahradil prsty svým naběhlým penisem. Postupoval pomalu, opatrně. Přecejen nechtěl své lásce ublížit. Když byl uvnitř, dal oběma chvíli na přivyknutí, než začal přirážel. Zprvu pomalu. Pak tempo zvýšil. Oba se už přestali jakkoli ovládat. Harry prudce, hluboko přirážel do Severusovy těsné prdelky a svým počínáním mačkal přítele na opěradlo pohovky, která díky tomu poskakovala po podlaze. Nesrozumitelně křičeli, sténali a vzdychali. Harry cítil, že už dlouho nevydrží. Vsunul ruku pod Severuse. Sevřel dlaň kolem jeho erekce. Sotva se ho dotkl, tak se Severus s výkřikem udělal. To Harryho nemálo překvapilo a přispělo k jeho okamžitému vyvrcholení. Vystříkl do něj a zakousl se do jeho ramene. Pak se svalil na jeho záda. Unavený, zmožený, kapky potu mu stékaly po čele.
Po pár minutách, které se zdály věčností, se odtáhl a oba hůlkou očistil. Harry si upravoval oblečení, Severus se namáhavě narovnal a prohmatával otlačená žebra. Ret měl prokouslý, na zádech škrábance a na rameni otisk zubů. Vlasy rozcuchané, tváře zarudlé, v černých očích se zračilo uspokojení, touha, vášeň i láska. Vypadal naprosto spokojeně.
"Nejsem změkčilý," zavrněl mu Harry do ucha.
"Nejsi," potvrdil poslušně Severus.
"A růžová je teď v módě, abys věděl," dodal se zářícím úsměvem Harry.
"Sluší ti," pochválil mu jeho milenec křiklavě sladké tričko.
Harry si ho přitáhl k sobě k něžnému dluhému polibku.
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sam.B | 3. dubna 2008 v 22:31 | Reagovat

O Salazare,kam na to chodíš??? dneska je parádní den...objevím tvou stránku a zlepším si náladu suprovými povídkami.Jedna lepší,než druhá:)

2 candy | 7. dubna 2008 v 19:20 | Reagovat

:D:D: no sice sa mi viac pacila ta romanticka.. ale toto malo tiez svoj krasny naboj. :D:D strasne som sa na konci smiala. to by jeden nepovedal ako taka malickost skonci. super. :D mylslim ze jednorazovky su perfertne.. aj ked kapitolovky citam radsej. :D parada.. tesim sa na daslie dielko.

3 Ch.S.S. | E-mail | 1. března 2010 v 13:57 | Reagovat

S-U-P-E-R !! :D :D :D heee že ružové tričko :D

4 Maria | 28. ledna 2012 v 15:43 | Reagovat

Skvělá jednorázovka :-D  :-D  :-D

5 Karin | 28. května 2018 v 19:16 | Reagovat

To bylo parádní. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama